Movies
Ratings
243
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
The AnimatrixRated ★ 3.5