Movies
Ratings
31
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 2.0
FailanRated ★ 2.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
...ingRated ★ 5.0
The Thin Red LineRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 1.0
ChronicleRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 1.0