Titles you rated
SilmidoRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
PredatorsRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
The MistRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0