Movies
Ratings
40
The AttorneyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0