Movies
Ratings
199
Blade: TrinityRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
Deep Blue SeaRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The DefenderRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 5.0