Movies
Ratings
111
Jerry MaguireRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
Miami ViceRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 3.0
Layer CakeRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
The Adventures of TintinRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.0