Movies
Ratings
212
Sister ActRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5