Movies
Ratings
40
KnowingRated ★ 5.0
BraveRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 1.5
In TimeRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 3.0
NoahRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 1.5
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0