Movies
Ratings
71
Black SwanRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.5
Son of SaulRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
RudderlessRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5