Titles you rated
FrozenRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.5