Titles you rated
A Single ManRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
La maison de HimikoRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
HeartstoneRated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 5.0
My Own Private IdahoRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0