Titles you rated
Architecture 101Rated ★ 4.5
MonsterRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
SteamboyRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Ip Man 2Rated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 5.0