Movies
Ratings
266
The Invisible ManRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
SaltRated ★ 3.5
John RabeRated ★ 4.0
Set It UpRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
RocketmanRated ★ 4.0
Beyond the Boundary: I'll Be Here - PastRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
Empire of CorpsesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part I: BeginningsRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0