Movies
Ratings
103
Sex and the City 2Rated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
All for LoveRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.5