Titles you rated
Music and LyricsRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 4.0