Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Monte CarloRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.5
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
27 DressesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.5