Movies
Ratings
34
Dangerous LiaisonsRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 5.0