Movies
Ratings
423
UpRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5