Movies
Ratings
203
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
BladeRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0