Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
SawRated ★ 2.0