Titles you rated
I Am LegendRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 0.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 1.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0