Titles you rated
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
JawsRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5