Titles you rated
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 2.5
HerRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Dirty HarryRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0