Movies
Ratings
425
The Man from EarthRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
The Dark TowerRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
The BrosRated ★ 2.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 1.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 2.0
The HuntRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 1.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0