Titles you rated
OldboyRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0