Movies
Ratings
190
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.5
CrankRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 1.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
BeatRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 5.0