Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 2.0
Sister ActRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0