Movies
Ratings
56
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0