Titles you rated
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
The House That Jack BuiltRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0