Titles you rated
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
21Rated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 1.5
GattacaRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0