Movies
Ratings
79
Knight and DayRated ★ 3.5
Dances with WolvesRated ★ 4.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 2.5
Big MatchRated ★ 1.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.5