Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 1.0- WishRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
City of GodRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Eastern PromisesRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 5.0