Movies
Ratings
94
Joy RideRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
3670Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 1.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5
A hot roofRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Dear ExRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5