Titles you rated
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
RampageRated ★ 3.0
The Poughkeepsie TapesRated ★ 3.5
The IncidentRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
22 Jump StreetRated ★ 3.5
21 Jump StreetRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
October SkyRated ★ 4.0