Titles you rated
Legally BlondeRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 2.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Aachi and SsipakRated ★ 3.5