Titles you rated
Gone GirlRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0