Titles you rated
A Beautiful MindRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 3.0
Judge DreddRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0