Movies
Ratings
158
Code 8Rated ★ 1.5
YesterdayRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
LoganRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.0