Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0