Movies
Ratings
87
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Diary of a Teenage GirlRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 2.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 3.0