Titles you rated
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Con AirRated ★ 5.0
Cinderella ManRated ★ 5.0
Free WillyRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
HookRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 1.0
The 6th DayRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Liar LiarRated ★ 4.0