Titles you rated
I Am SamRated ★ 5.0
HappinessRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
...ingRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0