Titles you rated
ChappieRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0