Movies
Ratings
63
SilmidoRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Finding ForresterRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.5