Titles you rated
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Happy FlightRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0