Movies
Ratings
24
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
UnstoppableRated ★ 1.0
The Show Must Go OnRated ★ 1.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 1.0
A Beautiful MindRated ★ 1.0
MegamindRated ★ 1.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 1.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0