Titles you rated
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0