Movies
Ratings
267
Shot CallerRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Last DuelRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0