Movies
Ratings
130
District 9Rated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0