Movies
Ratings
314
ArrivalRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
CarnageRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
CluelessRated ★ 3.0
The House BunnyRated ★ 1.5